Novinky

Ošetření vnitřní plastů - lesk 1 L.

Ošetření vnitřní plastů - lesk 1 L.

Novinka - Náš nový Plastic & Leather Care 70 je vysoce kvalitní přípravek na plasty a kůži. Mikroemulze nejnovější generace, která byla vyvinuta speciálně pro použití v interiérech vozidel. Čistí a pečuje o všechny plastové díly, což jí dává saténový lesk a spolehlivě uzavře póry čištěného materiálu. Přípravek je vhodný také ošetření pro stará, křehká a vysušená kožená sedadla. Díky naší inovativní technologii  ošetřené plochy získají znovu svůj původní vzhled. Navíc tato údržba zabraňuje novému znečištění a má antistatický účinek.

Alkalický čistič ráfků extra silný 91 - 5 L.

Alkalický čistič ráfků extra silný 91 - 5 L.

NOVINKA - Alkalický extra silný čisitč ráfků, se vyznačuje účinější a šetrnějším ošetřením ploch. Je speciálně určen na ráfky aluminiové ( je možné použít na všechny typy ráfků). Jeho velkou výhodou je , že jako alkalický nevyvolává nežádoucí reakce ( šedivění) vedlejších ploch, jako jsou brzdy  a brzdové čelisti).

 Více informací v sekci ,,Mycí a čistící prostředky,,. Výrobek je nabízen v balení 5 L. jak v sekci E-shop, tak i ve velkoobchodě.

 

Ultra Lesk Speciál - Wixh Glanz - NOVINKA

Ultra Lesk Speciál - Wixh Glanz - NOVINKA

Složení tohoto extrémně kvalitního výrobku, zajištuje ULTRA  vysoký  lesk autolaků a plastových povrchů. Je vhodný pro všechny druhy laků a celoročně použitelný . Vhodný také jako druhá ochraná vrstva pro ochranu vozu pro zimní období. Používá se jako konečný ochranný povrch po navoskování vozidla, jako rychlý ,,Rychlolesk,, v autobazarech, v prodejnách motocyklů a pod. Po zaschnutí a vyleštěnní zajišťuje extrémní lesk, hladký povrch a odpuzuje vodu

 

Nový výrobek - Dlouhotrvající vinil 61

Nový výrobek - Dlouhotrvající vinil 61

Porzelack vyvinul nový ,,Dlouhotrvající vinil,, určený k ošetření venkovních TVRDÝCH plastů. Inovovaný výrobek se vyznačuje neuvěřitelnou délkou trvanlivosti a nesmyje jej ani klasický autošampon. Venkovní tvrdé plasty tak velmi dlouho, opravdu velmi dlouho vypadají jako nové. Následný éšt, mytí mytí autan nemá dlouho vliv na tento výrobek.

 Více informací přímo u výrobku v sekci ,,Výrobky na plasty, pneu, praže a kůže exteriér,..

 

Speciální houbičky na odstranění nečistot z pravé kůže.

Speciální houbičky na odstranění nečistot z pravé kůže.

Balení obsahuje 5 ks.

Použití :Leštění kůže (odstranění nečistot pórů kůže do původní barvy), Leštění plastů od nečistot ((navrácení vzhledu a oživení), Čistí plastové prahy od čar gumy obuvi (zakopaná špína), Čistí a oživuje sedačky od barvy riflí (látkové).

 Návod použití : Na houbičku, nastříkejte lehce ,,Universální čistič Porzelack,, zředěný v poměru 1 :4. Kouživými pohyby vyčistíte povrch. V případě kůže pravé, následně, po vysušení , nanést ,,Oštření pravé kůže,, podle návodu u výrobku, v sekci . 

Novinka - Ostraňovač žvýkaček !

Novinka - Ostraňovač žvýkaček !

Vážení zákaznící,

 Výrobce autokosmetiky Porzelack, upravil nám známý výrobek ,,Odstraňovač  skvrn a fleků,, o možnost odtranit   ,, zatvrdlé žvýkačky z různých povrchů.,,.

 Původně se uvažovalo o zcela novém produktu, ale touto úpravou ,jsme získali, pro naši činnost velkého pomocníka.

 

 S pozdravem Porzelack team.

 

Čistič interiérů - tepovač.

Čistič interiérů - tepovač.

Balení 10 - 25L. Určeno do tepovacích extraktorů - čištění autosedaček, potahy, kobrce a pod. Zvláště vysoce jakostní výrobek na lihové osnově s povrchově aktivními látkami a fosfáty (bez halogenových rozpouštědel). Výrobek je netoxický a lehce biologicky se rozkládá. Efektivně odstraňuje jakoukoli špínu, zatvrdlé mazivo a přilepený hmyz ze všech lakovaných nátěrů, neobsahuje kyseliny.

Návod k použití: ředění od 1 : 4 . Přípravek po zředění nalijte do extraktoru. Do místa budoucího odpadu kápněte ,,Odstraňovač pěny,,. Zabráníte tak možnému poškození motoru.

Výrobek je biologicky odbouratelný.

 

24
Leden
2017

Bezdotykové mytí motorů.

Přidáno: 24. 1. 2017 12:28:43 Počet shlédnutí: 5013

V letošním roce připravil výrobce novinku bezkontaktní ošetření motorů a motorových prostorů. Tento systém umožňuje rychlou práci se 100% výsledkem.

Čtěte více...

24
Leden
2017

Nové brusné pasty.

Přidáno: 24. 1. 2017 12:28:43 Počet shlédnutí: 5032

Výrobce připravil novou řadu brusných past, které jsou pokračováním původní řady.

Čtěte více...

24
Leden
2017

Jak na černé metalízy.

Přidáno: 24. 1. 2017 12:28:43 Počet shlédnutí: 5999

Výrobce vyvinul speciální brusnou pastu a připravil speciální  kotouče na ošetření choulostivých laků.

Čtěte více...

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení