Jak na černé metalízy.

Přidáno: 24. 1. 2017 12:28:43 Počet shlédnutí: 6019

24 Leden 2017

Výrobce vyvinul speciální brusnou pastu a připravil speciální  kotouče na ošetření choulostivých laků.

Při čištění černých metalíz a jiných choulostivých laků doporučuje výrobce použít pouze exentrický stroj Porzelack AHT (13002003), spolu s novou brusnou  pastou, vyvinutou k tomuto účelu a modrým leštícím kotoučem (13020234), k tomu účelu určeným. Tato kombinace  zabrání odleskům, lak perfektně vyčistí a připraví na voskování autovoskem na metalizované laky. (1102001)

V případě většího poškození těchto laků doporučuje výrobce nepoužívat známé a již používané žluté houby, ale pouze speciální bílé vlnité ve velikostech 145x30, 165x30.  Tyto nové leštící kotouče mají střední hrubost a vysokou kvalitu, která zaručuje mnohem delší životnost, než u běžně používaných žlutých hub.

Nová řada brusných past, umožňuje řešit problém i s hlubokými rýhami. V některých případech zachrání vůz před lakovnou. Při použití nejhrubší pasty , bílých vlnitých koutoučů a leštičky Flex L 3403 dosáhnete výsledků, které vidíte na přiložených fotografiích.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení