Reference

Vaše spokojenost, naše profese od roku 1993.

Našim cílem je spokojený zákazník. Jsme hrdi na to, že podnikáme v rodinné, veřejné obchodní společnosti.  Ručíme za svoji práci a vážíme si svých zákazníků. Během naší dlouholeté činnosti nám někteří vyjádřili svoji spokojenost písemnými doporučeními.

Dovolujeme si Vám zde prezentovat doporučení od výrobců vozů Mercedes Benz a ROLLS ROYCE. Již v roce 1965  vyjádřil spokojenost s vysokou kvalitou výrobků Porzelack výrobce tradičních luxusních anglických vozů. Podobně kladně se o mnoho let později (1998) vyjádřil i německý výrobce.

Uvedené vyjádření o kvalitě výrobků se v zahraničí nevydává běžně. Dobrozdání o kvalitě svých výrobků  tak získala firma vyrábějící autochemii Porzelack po mnohaleté spolupráci s uvedenými výrobci luxusních vozů. 

Spolupráce s oběma automobilkami trvá dodnes. Některé výrobky, jako jsou například barevné spreje na přestříkání koberečků, (DB 167, DB 167, DB Novagrau), byly pro DB speciálně vytvořeny na zakázku. Dále pak například pro firmu CITROEN vyrábí firma škálu 20 druhů barev na plasty a pod.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení