O nás

Autokosmetika Porzelack, více informací o naší firmě a aktivitách.

Dobrý den, 

       vítejte na stránkách obchodní společnosti Juhász a spol.v.o.s., se sídlem v Prostějově, působící na českém trhu od roku 1993 jako výhradní dovozce a distributor německé profesionální autokosmetiky Porzelack do České republiky, www.porzelack.cz Maďarska www.porzelack.hu  Slovenska www.porzelack.sk . Tato divize autokosmetiky je vedena jako plátce DPH , ičo: 45480516 ( Ladislav Juhász). Jako přímý dovozce působíme na trhu již 21 let.)

Výrobcem autokosmetiky Porzelack, působí na světových trzích již 62 let je německá firma Profesisonal Surface GmbH, založena v roce 1958, sídlící ve Frankfurtu nad Mohanem. www.porzelack.org  a www.porzelack24.de 

Zřizujeme franchisingová střediska čištění vozidel Porzelack. V těchto střediscích se provádí vysoce profesionální práci, která je založena na systematickém pracovním postupu německého výrobce pro přípravu vozidel k prodeji.

Jako jedinému výrobci autokosmetiky na světě dali výrobci automobilů MERCEDES BENZ a ROLLS ROYCE písemné doporučení

na použití výrobků Porzelack ve svých výrobních závodech, více viz. reference.

Autorizovaná střediska Porzelack.

Autorizovaná střediska Porzelack.

 Nabízíme  školení na profesionální čištění vozidel s technologií a systematickým pracovním postupem Porzelack.

  • Hledáme partnery, kteří mají zájem o zřízení nových středisek ošetření vozidel. 
  • Školení provádíme v našem středisku.
  • Poskytujeme licence a smluvním autorizovaným střediskům stroje a zařízení zdarma. 
  • Prověřená technologie a obchodní značka Porzelack Vás posune před konkurenci. 

Obchodní zastoupení.

Obchodní zastoupení.

 Hledáme obchodní zástupce !

Máte zájem o obchodní spolupráci? Nabízíme zázemí silné obchodní společnosti a výhradní prodej celého sortimentu v dohodnutém regionu za velmi výhodných obchodních podmínek.  Informace o volných regionech na čísle 602 718 545

 Hledáme obchodního partnera na pozici ,, Výhradní distributor,, pro území SLOVINSKO a CHORVATSKO.

Sponzoring

Naše sponzorské akce se většinou zaměřují na spolupráci s aktéry v motoristickém sportu. Velmi významná byla spolupráce s mistrem Evropy  v závodech tahačů p. Matějovským. Naše firma zajišťovala celému týmu autokosmetický servis, jak v testovacích jízdách na okruhu v Mostě, tak i na samotných závodech. Vyvrcholením naší dlouhodobé spolupráce byl autokosmetický servis na okruhu v německém Nurburgringu, kde dojel p. Matějovský na prvním místě.

Výstavy a veletrhy.

Naše výrobky a služby pravidelně prezentujeme na výstavách, předváděcích akcích a veletrzích.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení