Školení autokosmetiky Porzelack

Nabízíme autorizované školení, ,,Profesionální program ošetření vozidel,,.

                              ,,Das KFC aufbereitung program Porzelack,,. zakončené certifikací.

Již 61 let vyvíjí a výrábí německý výrobce, firma ,,Professional Surface Technology GmbH,, (sídlo v Limburgu) autokosmetiku a autochemii pod názvem Porzelack,(Porzelánový lak). Naše obchodní společnost Juhász a spol.v.o.s. je výhradním dovozcem a dtributorem pro ČR, SK a HU již 21 let. Veškeré naše dlouholeté zkušenosti, předáváme na pravidelných, profesionálních školeních. 

Školení provádíme přímo v Německu u výrobce, nebo také v ČR. Školení je rozloženo na 2 pracovní dny, v případě zájmu je i možný 1 den.

  • Den 1 : předmytí, mytí, kompletní interiér
  • Den 2 : kompletní práce na exeriéru vozidla

 Každý absolvent školení získá certifikát . Následně zajišťujeme trvalé poradenství pro absolventy školení. Máme zájem na tom, aby se Vám dařilo. 

Ceny školení : info 582.360.184

Toto školení je vhodné firmy, které vlastní autopark, jako je STK, autobazary, prodejci nových vozidel a pod. vhodné pro firmy, které mají zájem zřídit si službu ,,čištění interiérů, čištění a renovace autolaků,, detailng a pod. Je také vhodné pro firmy, které takovou službu nabízí a mají zájem zvýšit kvalitu svých služeb.

Na stejné úrovni Vám nabízíme školení i na Slovensku a v Maďarsku. 

  1. Školení provádíme ve Vašich prostorách. Dokážeme Vám poradit, co a jak u Vás vybavit a doporučit správný systém, ušitý přímo u Vás na míru. Máme zájem na tom, aby se Vám dařilo.

Školení je nutné objednat min. 14 dní dopředu.

Smluvní partnerům dále nabízíme :

  • dlouhodobou spoluprácí

  • trvalé poradenství

 

Budeme se těšit na  případnou spolupráci.

 

                                                                                      S pozdravem Váš Porzelack Team.

                                                           

                                                    

Kontrolný kód

i
Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení