Porzelack, universální, speciální čistič, 1L

Porzelack, universální, speciální čistič, 1L

Tento profesionální výrobek, je velice vhodný na jako čistič interiéru pro ruční i strojní použití. Zajišťuje zářivou čistotu, odstraňuje zápachy, je dezinfekční, 100% koncentrát.

227 Kč

275 Kč s DPH

Skladové číslo: 14020001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Porzelack

Zajišťuje profesionální vyčištění interiéru vozidla od mastnoty, fleků, nečistot a pod. Vyčistí veškeré povrchy v interiéru vozidla. Plastová, tak i textilních dílů. Praktický čistič zajišťuje, že nečistoty, jako jsou tuky, oleje, skvrny od jídla a jiné zbytky, budou snadno a dokonale odstraněny. Kromě toho, je také vhodný do obývacích prostoru, pro úklid domácnosti, kanceláří a pod. Flexibilní pomocník ve všech prostorách Vašich dílen .100% Koncetrát. 
Použití: koncentrát - poměr míchání 1:4 až 1:10, pro tepování čalounění 1:50 , pro ruční čištění 1:4 Výrobek chraňte před mrazem!
-
SPECIÁL - ALL PURPOSE CLEANER Jednostupňový čistič, který šetří čas a peníze. Speciální koncentrované složení obsahuje DEEPENOL 60 s hluboko pronikajícím účinkem. - proniká do každé povrchové plochy – uvolňuje úporné špíny - nepoškodí jakýkoliv omývatelný povrch – neobsahuje mýdlo, kyselinu, čpavek nebo volné alkálie - chelátové působení vyplavuje špínu a pak se snadno oplachuje - výhodné a ekonomické ředění, šetří čas a peníze - nezanechává žádnou mastnou tenkou vrstvu a netvoří pruhy
  • Lze sprejovat, mopovat nebo čistit omyvatelný povrch.    

 

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info