Porzelack Víceúčelový excentrický stroj Porzelack AHT

Porzelack Víceúčelový excentrický stroj Porzelack AHT

Porzelack AHT je víceúčelový exentrický vybrační stroj, který ve spolupráci za použití autokosmetiky a příslušenství, umožňuje - 1-vyčištění autolaků - 2-nanášení autovosků a 3-vyleštění karosérie). Součástí balení je houba na nanášení vosků, houba s návlekem na vyleštění karosérie).

5545 Kč

6709 Kč s DPH

Skladové číslo: 13002003

Dostupnost: Skladem

Tři funkce v jednom profesionálním stroji. 

A - umožňuje čištění laků  (za použití s renovačními pastami, umožňuje odstranění vad autolaků a odlesky. Doporučujem si vybrat k této činnosti výrobky v sekci ,,Autolaky, brusné a renovační pasty). Z příslušenství doporučujeme modrou leštící houbu, (sekce ,,Příslušenství,,.)
                           
B - další použití - voskování  (na fotografiích vídíte nanášení autovosků. Autovosk je nanešen rovnoměrně a ,ekonomicky,,. Následně dobře vosk prosychá a snadno se rozlešťuje. Doporučené výrobky k této činnosti, naleznete v sekci ,,Ochrana laku, vosky a leštěnky,,. Doporučujeme černou nanášecí houbu. (Sekce ,,Příslušenství,,.)
C - stroj umožnuje vyleštění karosérie   (nasadir houba spolu s leštícím návlekem - mikrovlákono nesavé, viz. v sekci příslušenství.)
Spouštět až je stroj položený na karoserii a vypnout stejně. Zabránit běhu stroje ve vzduchu.

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info