Porzelack brusná pasta extra hrubá , Extra Grob 25L

Porzelack brusná pasta extra hrubá , Extra Grob 25L

Brusná pasta EXTRA hrubá - tento vysoce kvalitní výrobek odstraňuje oxidaci z autolaků a poskytuje jim nový vysoký lesk. Je vhodný k odstranění škrábanců a přebroušení přechodů po dodatečném lakování.

Skladové číslo: 11027125

Dostupnost: Na dotaz

Výrobce: Porzelack

Tento výrobek je doporučen k použití na černé metalizované laky spolu s exentrickým strojem Porzelack nebo leštičkou Flex L3402 VRG. Pastu nanášejte v malém množství pouze na modrou, bílou, nebo černou houbou. Nevytváří odlesky. K dalšímu ošetření a dosažení vysokého lesku a konzervaci doporučujeme autovosky PORZELACK PERFECT BRILLANT, PORZELACK O - WAX nebo PORZELACK AUTO POLISH s teflonem, pro laky metalizované.

Návod k použití: nedoporučujeme pro ruční práce. Po vyčištění ponechejte pastu na laku a naneste ochranný vosk podle typu laku. Rozetřete po celé ploše. Po zaschnutí vyleštěte strojově nebo čistou látkou. Nejlepších výsledků odstranění oxidace dosáhnete pomocí exentrického stroje Porzelack. Před použitím pasty je nutno lak omýt Porzelack Aktivním šamponem, který povrch dokonale omyje od předešlých chemií, nečistot a dokonale odmastí povrch.

 

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info