Porzelack super čistič laků, 31, bez silikonu 1,2 Kg.

Porzelack super čistič laků, 31, bez silikonu 1,2 Kg.

NOVINKA

Porzelack Super Cut Lackreiniger. Čistič lakovaných povrchů s vynikající strukturou.Odstraňuje také silné poškození, jako je například rez, záprachy, Výrobek je určen výhradně pro strojové použití. a není vhodný pro ruční zpracování!

624 Kč

755 Kč s DPH

Skladové číslo: 11001012

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Porzelack

Tento produkt také odstraní obtížné vady, jako rez z chromovaných dílů, nebo přechody po lakování. Šetrné k životnímu prostředí a vysoce efektivní, pro dokonalou úpravu laku - s leskem v prémiové třídě.

Použití: Před použitím důkladně protřepat. Tento produkt je vytvořen pouze pro strojní použití! Naneste malé množství na lešticí houbou, nebo kotouč z ovčí vlny a leštěte předem očištěný podklad s mírným tlakem s max. 2.000 U / min. Výsledky leštění jsou ovlivněny tlakem, množstvím pasty a počtu otáček. Na počátku procesu broušení, doporučujeme zpracovávat pastu s vyšším tlakem a při nízkých rychlostech. Později v snížení tlaku a při vysoké rychlosti otáček se dosáhne dokonalého výsledku.

Zbytky pasty jsou snadno odstranitelné suchým hadříkem z mikrovlákna. Produkt chraňte před mrazem a přímým slunečním světlem!Teno výrobek je vhodný pro detailingové fandy.

Při renovaci světlometů, použijte nejnižšší rychlost na beusce a postupně můžete navyšovat podle potřeby. Pracujte opatrně, brusná pasta je extremně hrubá.

 

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info