Porzelack Wisch & Glanz 75, lesk 1 L

Porzelack Wisch & Glanz 75, lesk 1 L

Setřít a vyleštit. To je úkol tohoto výrobku. Složení tohoto extrémně kvalitního výrobku, zajišťuje ULTRA vysoký lesk autolaků a plastových povrchů. Suché mytí ( pouze na již zavoskované vozidla).

402 Kč s DPH

Skladové číslo: 11060001

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Porzelack

Tento inovovaný výrobek, je použitelný i jako tekuté stěrače ! Je vhodný pro všechny druhy laků a celoročně použitelný . Vhodný také jako druhá ochranná vrstva pro ochranu vozu pro zimní období. Používá se jako konečný ochranný povrch po navoskování vozidla, jako rychlý ,,Rychlo-blesk,, v autobazarech, v prodejnách motocyklů a pod. Po zaschnutí a vyleštění zajišťuje extrémní lesk, hladký povrch a odpuzuje vodu po dlouhou dobu..

Návod k použití: aplikuje se na již vyleštěný ( navoskovaný) vůz. Před použitím přípravek dobře protřepejte, naneste  nástřikem na celý vůz .(lak-palsty-okna) .Po zaschnutí vyleštit bavlnou.  Zajišťuje extrémně vysoký lesk ošetřených povrchů. Praticky se dá použít jako suhé mytí.

Jako tekuté stěrače postupujte následovně: naneste látkou z miktofáze na okno. Nechte ,,zavadnout,, Následně suchou mikrofází vyleštěte. 

 

V případě následného omývání použijte pouze vodu nebo při silném znečištění výrobek Porzelack Polymer Shampon, neo Aktivní šampon.

 

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info