1181574228porzelack-hu

Dobrý den,

 

vítejte na obchodních stránkách obchodní společnosti Juhász a spol.v.o.s., se sídlem v Prostějově, působící na českém trhu od roku 1993 jako výhradní dovozce profesionální autokosmetiky a chemie od německé firmy Porzelack, působící na světových trzích již 59 let.           

Certifikovaná renovace autolaků od.r.1999                       

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

                                                          Základní info :  

  • Firmy  - prosím objednávejte v sekci ,,Velkoobchod" ( v případě, že nemáte přístupová hesla, volejte, aktivujeme Vám nová).
  • E - shop, slouží k nákupu pro maloodběratele, nebo pro zákazníky čerpající výhody ,,Věrmostního programu,,
  • Věrnostní program je určen pro každého klienta, který čerpá výrobky ,,ZDARMA,, podl tohoto programu. Ke každé objednávce Vá, přidáme výrobky autokosmetiky ZDARMA: Více info v sekci ,,Věrnostní program,,.

                                                       

 

Od roku 1998 je naše pobočka výhradním dovozcem profesionálních výrobků autokosmetiky Porzelack. Výrobcem je německá firma  ACV Auto-Cosmetic GmbH, založena v roce 1952, sídlící ve Frankfurtu nad Mohanem. www,porzelack.org, www.porzelack24.de . 

 

Provádíme zakázkovou profesionální renovací autolaků, zaměřenou na řešení standartních nebo rozsáhlejších problému s autolaky, ( více v sekci ,,Služby,,).

Zřizujeme franchisingová střediska čištění vozidel Porzelack. V těchto střediscích se provádí vysoce profesionální práce, která je založena na systematickém pracovním postupu německého výrobce pro přípravu vozidel k prodeji.

Jako jedinému výrobci autokosmetiky na světě dali výrobci automobilů MERCEDES BENZ a ROLLS ROYCE písemné doporučení na použití výrobků Porzelack ve svých výrobních závodech.  

 

Info :

E-shop - registrace na naše stránky není  nutná. Možnost zapojení se do ,,Věrnostního programu", kde každý zákazník získává vysoké bonusy ve formě výrobků zdarma, kde ke každé objednávce přidame zdarma autokosmetiku podle výběru zákazníka.

 

Velkoobchod - přístup do velkoobchodu není nárokový, pouze se schváleným povoleným přístupem pro firmy a jednotlivce.

 

Zboží expedujeme každý pracovní den mimo pátek. Dodání do 1-3 prac.dní. Objednávky doručené do 9.00 hod., vyskladníme ještě týž den ( mimo pátek).

Autorizovaná střediska Porzelack.

strediska

 

Nabízíme  školení na profesionální čištění vozidel s technologií a systematickým pracovním postupem Porzelack. Hledáme partnery, kteří mají zájem o zřízení nových středisek ošetření vozidel.  Školení provádíme v našem středisku. Poskytujeme licence a smluvním autorizovaným střediskům stroje a zařízení zdarma.  Prověřená technologie a obchodní značka Porzelack Vás posune před konkurenci.  Více informací v části ,,Akční nabídka". Vybraným obchodním partnerům prodáváme v sekci ,,Velkoobchod".

Obchodní zastoupení.

vorfuhrung

 

 

 

Hledáme obchodní zástupce !

Máte zájem o obchodní spolupráci? Nabízíme zázemí silné obchodní společnosti a výhradní prodej celého sortimentu v dohodnutém regionu za velmi výhodných obchodních podmínek.  Informace o volných regionech na čísle 602 718 545.

 

              Hledáme firmu pro obchodní zastoupení na SLOVENSKU.

Sponzoring

Naše sponzorské akce se většinou zaměřují na spolupráci s aktéry v motoristickém sportu. Velmi významná byla spolupráce s mistrem Evropy  v závodech tahačů p. Matějovským. Naše firma zajišťovala celému týmu autokosmetický servis, jak v testovacích jízdách na okruhu v Mostě, tak i na samotných závodech. Vyvrcholením naší dlouhodobé spolupráce byl autokosmetický servis na okruhu v německém Nurburgringu, kde dojel p. Matějovský na prvním místě.

Výstavy a veletrhy.

Naše výrobky a služby pravidelně prezentujeme na výstavách, předváděcích akcích a veletrzích.